Telefon

1989 yılında yaklaşık 200 m2 lik bir alanda market olarak perakende sektörüne adım atan şirketimiz, bugün 2 toptan satış, 3 gross market ve 1 unlu mamul imalathanesi ile 20.000 M2 kapalı alanda toptan ve perakende olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM

Yatırım Hedeflerimiz

Yatırım Hedeflerimiz

Günümüzde tüketicilerin mesafe tanımaksızın, tüketici tercihlerini dikkate alan, ürün çeşitliliği ve kalitesi, uygun fiyat ve nitelikli hizmet sunumu ile öne çıkan gross marketleri tercih ettiği görüldüğünden, yatırımlarımızı gross market alanına yönlendirerek, Ankara ili ve çevresine hitap edecek her merkez ilçede, en uygun fiyatla en kaliteli ürünleri nitelikli hizmetle sunan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan gross market/marketler açmak, önceliğimizdir.

 
Toptan Gıda ve Temizlik ürünleri ticaretimizi genişletmek amacıyla yeni ve farklı bir anlayışla 7/24 saat hizmet veren toptan satış alanı ve gross market in yanında, giyim restoran, lojistik v.b. hizmet vermek üzere planlanan tesis projesinin hayata geçirilmesi için çalışmalar devam etmektedir.
 
Ayrıca;
 
E-ticaret yöntemiyle satış noktalarını genişletip daha geniş müşteri portföyüne ulaşmak,
 
İhracat yoluyla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunarak her yönüyle örnek gösterilen bir şirket olmak, hedeflerimizdir.
 
Müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızın güven ve memnuniyetini ön planda tutan dürüst, şeffaf, ilkeli yönetim ve ticaret anlayışı ile sizlerle beraber büyümeye devam edeceğiz.
 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam